אודות הקורנס

אנו מובילים את ממחזרי העופרת במזרח התיכון ומוכרים כמותג רשום בבורסת המתכות של לונדון (LME) תחת הכינוי HK970R מאז 2012. הפעילות שלנו מייצרת עופרת וסגסוגות עופרת באיכות גבוהה, המסופקות ליצרנים של כל סוגי סוללות עופרת ויצרנים של מוצרי עופרת רבים אחרים, לרבות אקסטרוזיות, יציקות ויריעות. 90% מהייצור שלנו מיוצא ללקוחות זרים בארצות הברית, אירופה ודרום אמריקה.

החברה בנתה מוניטין חזק בתחום המובילים בזכות האיכות הגבוהה והיעילות הגבוהה, האמינות והשירות הגבוהים ללא ספק. חברת Hakurnas Lead Works, Ltd ביצעה השקעות משמעותיות בשנים האחרונות, והדבר יימשך ככל שאנו עושים כל מאמץ חיובי לעמוד בדרישות הסביבה הנוכחיות והעתידיות. מוצרי העופרת שלנו עומדים בעקביות בתקני האיכות הגבוהים ביותר שה-LME קובע, כאשר רוב העופרת שלנו מעודנת ל-99.985%.

החברה שואפת לשמור על מקום עבודה בטוח עבור כוח העבודה המבוסס שלה ולהגן על הסביבה הכללית ככל האפשר. אנו מחויבים לספק מצוינות באיכות המוצר ואחריות סביבתית, כאשר אנו ממשיכים להוביל את הדרך בתעשיית מיחזור העופרת.

המנהיגים שלנו

אינגה טל

מנהלת יבוא - יצוא

מירון בדין

מנכ״ל ודירקטור מנהל

שחר קנפו

מנהל מפעל

אייל לסל

סמנכ״ל כספים

על העופרת

עופרת היא אחת המתכות הראשונות ששימשו את בני האדם. במצרים התגלו צינורות עופרת עתיקים המתוארכים לתקופת הפרעונים, שגם השתמשו בעופרת לזיגוג כלי החרס שלהם. כאשר כדור הארץ נוצר, עופרת הייתה מרכיב טבעי. הוא נכרה, מותך בכבשן (כפי שניתן לראות כאן), ומשוכלל כדי להסיר רכיבים אחרים. מכיוון שעופרת ניתנת להמסה מחדש ולעידון בקלות, עופרת ממוחזרת או משנית תמיד תפסה מקום משמעותי בשוק הלידים. ואכן, לעופרת יש את שיעור המיחזור הגבוה ביותר של כל המתכות התעשייתיות. עופרת משמשת תעשיות רבות בגלל תכונותיה הטבעיות.

מסה

גמישות

נקודת התכה נמוכה

עמידות בפני קורוזיה

תכונות חשמליות

אנחנו יותר מיצרני עופרת

בואו נדבר